Jdi na obsah Jdi na menu

    David Kyselka majitelem a současně i provozovatelem firmy.
Jsem vyučen strojním mechanikem. V oblasti pneuservisu působím od roku 1996. Dlouholeté zkušenosti, odbornost a praxi jsem začal získávat během působení v soukromém pneuservisu v Brně. A po té absolvuji průběžně různé profesní školení a prezentace z produktu pneuservis.
    V říjnu roku 1998 jsem otevřel v dílně určené pro drobné opravy aut nově vybavený pneuservis značkovou firmou Rema Tip-top jako osoba samostatně výdělečně činná v Hodějicích na čerpací stanici.
    Počátkem roku 2003 jsem přestěhoval pneuservis do soukromé provozovny v Hodějicích, který od dubna roku 2006 funguje nadále pod vedením zkušeného kolegy.
    V dubnu roku 2006 byl zkolaudován nově postavený pneuservis v Kloboukách u Brna při hlavní cestě Brno-Hodonín vedle motelu Podkova. Pneuservis je vybavený moderními značkovými stroji od firmy Rema Tip-top.

Od roku 2010 rozšíření služeb o autoservisní práce, dovybavení servisu dvousloupovým zvedákem a vybavením pro autoservis. Například diagnostika pro všechny značky osobních vozů, olejový a brzdový servis.

V servisu jsou k dispozici stabilně dva mechanici.

Od roku 2011 jsme vybaveni plničkou Valeo na servisní údržbu klimatizací a dezinfekce automobilů.

 

Od roku 2013 vstupujeme do sítě autoservisů Elit partner a stává se tak servis maximálně profesionální pro zákazníka, který dostává maximum odborných služeb pro své vozidlo.

Servis nově dostává vzhled a název AutoPneuServis Kyselka